FRANCHISE

Franchise Sistemimiz

Türkiye geneli yaygınlığımızı arttırmak için yatırımcı adaylarımızı bu eşsiz lezzetin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Kârlı yatırım imkânı sağlayarak, kaliteli hizmet ve müşteri odaklı franchise adayları sayesinde Türkiye’nin her köşesine ulaşmayı hedefliyoruz. Pastannecim olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerle işletmelerin karşılaşacağı riski ve işletme sorunlarını minimize ediyoruz.

AİLEMİZİN YENİ ÜYELERİNDEN BEKLENTİLERİMİZ

 

GİRİŞİMCİ RUHA SAHİP OLMALI,

 

YATIRIMIN GEREKTİRDİĞİ FİNANSAL KAYNAKLARA SAHİP,

 

MARKA RUHUNA UYGUN,

 

YÖNETİM BECERİLERİ GELİŞMİŞ,

 

YENİLİKLERE AÇIK VE VİZYONU GELİŞMİŞ,

 

ZAMANINI VE ENERJİSİNİ MARKAMIZI GELİŞTİRMEK İÇİN KULLANACAK,

7

YILLIK TECRÜBE

4

MİLYON MUTLU MÜŞTERİ

2000

GÜNLÜK PASTA

26

BAYİ

Franchise Süreci Nasıl İşliyor?

Pastannecim franchise adayları, telefon ve mail aracılığı ile bilgi alabilir.

Başvuru yapan adaylardan uygun profile sahip olanlar, ön görüşme için şirketimize davet edilir. Adaylardan iş planı istenir.

Franchise adayları değerlendirilerek girişimci ruha sahip, markamıza değer katacak, yeniliklere açık ve işinin başında bizzat duracak adaylar arasında seçim yapılır.

Franchise adayı, şirketimiz yetkilileri tarafından önerilen veya kendi belirlediği bir lokasyonu tespit eder. Lokasyon fiziki ve ticari koşullarının denetimi, şirket yetkilileri tarafından yapılır.

Doğru lokasyonun kiralanmasından sonra inşaat süresi 50 gündür. 

Franchise sözleşmesi 5 yıllık süre için imzalanır.

İşletmenin inşaat süreci devam ederken franchise alan kişi, şirketimiz yönetim kadrosu tarafından personel seçimi ve eğitimi konusunda desteklenir. En az 2 haftalık teorik ve pratik eğitim süreci başlar.

Açılış sürecinde ana firma operasyon yöneticileri tarafından oryantasyon desteği sağlanır.

Franchise'larımıza Sunduğumuz Destekler

DOĞRU LOKASYON DOĞRU PROJE

Pastannecim uzmanları tarafından doğru lokasyon seçimi ve gerekli fizibilite çalışmaları kendi tarafımızca yapılmaktadır. Mimari proje lokasyona göre çizilir ve lokasyona göre uygulanacak menü seçildikten sonra mimari tasarım uygulanır.

KİRALAMA YAPILIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  • 100- 150 m2 mağaza ve bahçe kullanımı
  • Ulaşılabilirlik
  • Araç ve trafik akışı
  • Çevre ve rakip analizi
  • Lokasyon P&L analizi
  • En az 5 metre cephe
  • Baca ve havalandırma uygunluğu
  • Perakende cirosu yüksek lokasyon

MÜŞTERİSİ HAZIR FRANCHISE SİSTEMİ

Pastannecim’in sadık müşteri portföyü, marka bilinirliği ve gelişmiş hizmet ağı ile, mağazalar planlanın üzerindeki cirolara rahatlıkla ulaşabilmektedir.

KÂRLI FRANCHISE MODELİ

Pastannecim franchise sisteminde onaylanan lokasyon ve doğru işletme yeteneği ile yatırımın 18-24 ayda geri dönüşüm hedeflenmektedir. Ciro dalgalanmalarına karşı optimal karlı bir işletme hedefleyen Pastannecim franchise sisteminde yatırımcılar güçlü ve büyük bir zincirin parçası haline gelecektir.

KATKISIZ ÜRÜN VE MÜKEMMEL ÜRETİM AĞI

Pastannecim en doğal malzemeleri harmanlayarak ürettiği ürünlerinde, lezzeti ve fiyatı her yerde sabit tutmaktadır. Üretim ağı gıda mühendislerinin denetiminde ve standartlara göre planlanmıştır. Sektörde edindiği tecrübeleri her geçen gün yenilenen teknolojik imkanları da katan Pastannecim mevcut ürün kalitesini daha iyi götürmek için devamlı çalışmaktadır.

İŞLETME DANIŞMANLIĞI

Franchise zincirimize dahil olan tüm yatırımcılar; satışı artırmaya yönelik stratejileri öğrenmek, uygulamak ve operasyonu doğru yönetmek için AR-GE faaliyetlerinden yararlanabilmektedir.

PAKET SERVİSİ

Franchise zincirimize dahil olan tüm yatırımcılar; satışı artırmaya yönelik stratejileri öğrenmek, uygulamak ve operasyonu doğru yönetmek için AR-GE faaliyetlerinden yararlanabilmektedir.

PERSONEL ALIMI VE EĞİTİM DESTEĞİ

Pastannecim ekibi oryantasyon sürecinde, personel eğitimi ve bulunması konusunda bayileri desteklemektedir.

REKLAM VE PAZARLAMA

Pastannecim, reklam ekibi, yazılı ve görsel medya, sosyal medya yönetimi ve tüm reklam satın almaları konusunda profesyonel çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.

DENETİM

Pastannecim mağazaları franchise ekibimiz tarafından belirli periyotlarla denetlemekte, görülen eksiklikler yatırımcıya rapor edilmektedir. Denetim sonucunda mağazanın iyileştirme süreci devam etmekte ve performans analizi yapılmaktadır.

Adres

İvedik OSB Mahallesi 2268. Cadde No: 2/1
Yenimahalle / ANKARA

Telefon

0312 394 76 40
0312 394 76 60

Sosyal