HAKKIMIZDA

  • Home
  • /Hakkımızda

LEZZET
HİKAYEMİZ

-Pasta Neydi?-

Pasta en mutlu anlarımızın en tatlı simgesi... Pasta güzel bir doğum günü kutlamasında, arkadaşlarla bol kahkahalı 5 çayı buluşmasında… Çocukların eğlenceli kutlamalarında, telaşlı ‘’Hoş geldin bebek’’ partisinde, sürpriziyle tebessüm ettiren sevgi dolu yıldönümü kutlamalarında, aşkını itiraf ederken ki tatlı heyecanda, terfi eden arkadaşınızın coşkulu kutlamasında, mezuniyet başarısının büyük heyecanında… Biz pastalarımızla sizin her özel gününüzü unutulmaz kılıyoruz. Pastalarınızı sizin hayal gücünüzle şekillendiriyor, üzerine biraz sevgi, biraz mutluluk katıyoruz. Sevdikleriniz için düşlerden ilham alarak masalsı bir dünyayı ayaklarınıza seriyor, en lezzetlisini sunarak özel günlerinize tat katıyoruz.

Sevimli 1 yaş pastalarından çizgi film karakterlerini ağırlayan çocuk pastalarına, esprili yetişkin pastalarından aşkınızı anlatan düğün pastalarına kadar tüm özel günlerinizde mutluluğu sizler için paketliyoruz.
Sevgiyle ve sevdiklerinizle tüketin.

TARİHÇEMİZ

Payna Grup,2003 yılından itibaren Pastannecim, Erciyes Börek, Dilim Börek ve Musluoğlu markaları bünyesinde barındırmaktadır. Pasta yapmayı sanata dönüştüren hayaller kadar yaratıcı, anne eli değmiş gibi lezzetli pastaların mimarı Pastannecim, börek ve baklavalarını “ev hanımlarından sofralara” ulaştıran Ankara’nın börekçisi Erciyes Börek ve İstanbul’da geleneksel lezzetleriyle bayilik ağını geliştiren Dilim Börek markalarıyla sektöründe tek olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Pastannecim 2013 yılında ‘’Bu işte bir anne eli var!’’ sloganıyla yola çıkarak, başladığı bu tatlı macerayı ilk günkü heyecanını kaybetmeden, her güne bir yenilik ekleyerek, fabrikasında günlük olarak ürettiği pastaları ile unutulmaz anlarınızı tatlandırmaya ve lezzeti ile tebessüm ettirmeye devam etmektedir.

Pastannecim yaklaşık 5000 metrekarelik kapalı üretim alanına sahiptir. Uzman personel kadroları, deneyimli heykeltıraş ve seramik tasarım sanatçıları ile ev yapımı tadında lezzetli pastalar üretmeyi amaç edinmektedir. Pastannecim, kişiye özel pastaları, günlük ve taze vitrin pastaları kurabiyeleri, cakepopsları ve petifürlerini doğal mamullerle harmanlar; cazip fiyat politikası ile müşterilerine sunmaktadır. Ankara ve İstanbul’da franchise sistemi ile kısa zamanda büyümeyi ve Türkiye’nin her köşesine yayılarak başarıya ulaşmayı vazife edinmektedir.

7

YILLIK TECRÜBE

4

MİLYON MUTLU MÜŞTERİ

2000

GÜNLÜK PASTA

28

BAYİ

Kampanyalardan haberdar olmak için